Urządzenia do pomiarów oświetlenia ulic i reklam

28/09/2021
pomiar oświetlenia Konica Minolta

Firma Konica Minolta zaprasza na webinarium o urządzeniach do pomiarów oświetlenia ulic i reklam. 12 października 2021 r. o godz. 13.00

Wszyscy doskonale wiemy, jak ważne jest prawidłowe oświetlenie. Wpływa ono pozytywnie na nasze zdrowie, jest niezwykle ważne do komfortowej i wydajnej pracy, zwiększa bezpieczeństwo czy pomaga promować nasze usługi i produkty. Jeśli jednak oświetlenie jest niewystarczające lub zbyt intensywne, może nam zaszkodzić.

Japońska firma Konica Minolta rozwiązuje problemy z optymalnym oświetleniem. Proponujemy mierniki barwy, luminancji i natężenia oświetlenia, spektroradiometry, kolorymetry, które są bardzo dokładne, niezawodne i łatwe w użyciu. Nasi doświadczeni specjaliści zawsze chętnie pomogą Państwu przy wyborze sprzętu, niezależnie od tego czy chodzi o iluminację budynków, oświetlenie wieżowców, powierzchni handlowych czy stanowisk pracy. Mamy doskonałe rozwiązania również dla techniki samochodowej, bezpiecznego i komfortowego oświetlenia dróg, szpitali i klinik medycznych i wielu innych.

Zapisz się już dziś na NOWE WEBINARIUM – Urządzenia do pomiarów oświetlenia ulic i reklam

Termin: 12 października 2021 r. o godz. 13:00
Czas trwania: 45 minut plus odpowiadanie na pytania po zakończeniu
Prezenter: Andrzej Wojtkowski – ekspert w dziedzinie teorii światła i pomiarów

Oddaj się w ręce ekspertów

Zapraszamy do kontaktu z biurem regionalnym
we Wrocławiu:
Tel. 71 734 52 11
Mail: info.poland@seu.konicaminolta.eu
Web: www.konicaminolta.eu

Zapisz się na bezpłatny newsletter