LUG rozbudował zakład w Nowym Kisielinie

17/01/2022

LUG zakończył inwestycję w Nowym Kisielinie. Od 17 stycznia 2022 r. rozpoczęło się bieżące użytkowanie nowej hali magazynowej oraz dobudowanej części budynku administracyjnego.

Na terenie obiektu będą trwały jeszcze prace wykończeniowe zgodne ze sporządzonym protokołem usterkowym. Stwierdzone usterki nie mają jednak wpływu na możliwość użytkowania obiektu. Ze względu na zmiany projektowe, prace związane z wykonaniem zjazdów z drogi publicznej zostaną objęte dodatkowym aneksem i nie podlegały czynnościom odbiorowym.

Zobacz także: „Nowa przestrzeń pozwoli nam w jeszcze lepszy sposób wykorzystywać potencjał rozwojowy” – Ryszard Wtorkowski, prezes LUG SA

Zgodnie z harmonogramem rozpoczęcia użytkowania, w kolejnych dniach nastąpi zatowarowanie hal magazynowych towarami i produktami oraz przeprowadzka pracowników biurowych do nowych powierzchni zlokalizowanych w części administracyjnej.

W wyniku niniejszej rozbudowy powierzchnia magazynowa zakładu LUG Light Factory sp. z o.o. w Nowym Kisielinie została powiększona o ok. 3000 mkw., natomiast przestrzeń biurowo-socjalna powiększyła się o ok. 500 mkw.

RE

array(3) {
  [0]=>
  int(43052)
  [1]=>
  int(56462)
  [2]=>
  int(54704)
}
Zapisz się na bezpłatny newsletter