VOOLT: powołanie prezesa zarządu

24/08/2022

Zarząd VOOLT S.A. informuje, że 23 sierpnia 2022 roku, Rada Nadzorcza powołała Marka Stachurę do zarządu spółki na stanowisko prezesa.

Uprzednio do czasowego pełnienia funkcji członka zarządu począwszy od dnia 16 lipca 2022 roku delegowany był przewodniczący Rady Nadzorczej – Piotr Karmelita.
Piotr Karmelita złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu z dniem 23 sierpnia 2022 roku.

Marek Stachura
Absolwent studiów na kierunku elektroniki, specjalność telekomunikacja Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, podyplomowe studia zarządzania bezpieczeństwem w przemyśle oraz podyplomowe studia MBA.
Do 1996 roku pracował w Administracji Państwowej w pionie telekomunikacji i informatyki. Następnie związał się z branżą telekomunikacyjną, w której jako manager brał udział między innymi w realizacji budowy sieci teleinformatycznej Lotniska Okęcie oraz projektów światłowodowych związanych z międzynarodową transmisją danych i stworzeniem kolokacji sieci teleinformatycznej na terenie Polski, Ukrainy, Czech i Niemiec.
Uprzednio pełnił funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej VOOLT S.A. (wcześniej Novavis S.A.) w okresie od dnia rejestracji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym, to jest od 16 kwietnia 2012 roku do dnia 29 czerwca 2021 roku, jak również członka Rady Nadzorczej Novavis Group S.A. (notowanej na Głównym Rynku GPW).
Obecnie pełni między innymi funkcje dyrektora zarządzającego Marshall Nordic Limited oraz prezesa zarządu Novavis Storage sp. z o.o.

Zobacz także: Moc zainstalowana fotowoltaiki

RE

array(3) {
  [0]=>
  int(63089)
  [1]=>
  int(62138)
  [2]=>
  int(63776)
}
Zapisz się na bezpłatny newsletter