Z energią w przyszłość z ZPUE S.A.

09/11/2021
magazyn energii zpue

Firma ZPUE S.A. jest wiodącym producentem branży elektroenergetycznej w kraju. Od ponad 30 lat tworzy zaawansowane rozwiązania w postaci rozdzielnic nN i SN, magazynów energii, ładowarek samochodowych, słupowych i kontenerowych stacji transformatorowych, wśród których znajdują się stacje przeznaczone dla fotowoltaiki.

Urządzenia firmy ZPUE są obecne w 50 krajach na świecie, w tym Azji, Afryce, Australii, jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Produkcja w zakładach we Włoszczowie, Katowicach, Gliwicach oraz Sankt Petersburgu opiera się na nowoczesnych i przyjaznych środowisku technologiach. Spółka kładzie nacisk na systematyczny rozwój, którego rytm wyznaczają najnowsze trendy w światowej gospodarce.

Dysponując ogromnym potencjałem intelektualnym oraz wytwórczym, już od 2003 roku ZPUE realizuje dostawy dla farm fotowoltaicznych w postaci przystosowanych do zdalnego sterowania stacji kontenerowych.

Zobacz także: Największe systemy magazynowania energii

ZPUE S.A. aktywnie uczestniczy w realizacjach instalacji Odnawialnych Źródeł Energii, projektując urządzenia elektroenergetyczne dostosowane do wymogów operatorów OSD. Złożoność projektów, wysoki stopień zaawansowania technologicznego idzie w parze z nieposzlakowaną jakością, ekonomicznie zoptymalizowanymi rozwiązaniami i terminowością.

ZPUE S.A. jest obecne w każdym sektorze energetyki, od wytwarzania i dystrybucji, po przemysł i magazynowanie energii. Wspiera klientów na każdym etapie projektu, od koncepcji po montaż, uruchomienie i serwisowanie urządzeń, realizowane przez wykwalifikowany personel techniczny.

ZPUE

Zapisz się na bezpłatny newsletter