Signify otworzyło czwarte centrum zarządcze w Polsce

26/05/2023
Centrum Usług Wspólnych Signify w Łodzi

Centrum Usług Wspólnych Signify w Łodzi zostało oficjalnie otwarte 26 maja 2023 r.

Signify ogłosił oficjalne otwarcie nowej siedziby Centrum Usług Wspólnych w Łodzi, w kompleksie Hi Piotrkowska. Centrum Usług Wspólnych Signify w Łodzi to jedno z czterech Centrów zarządzanych w ramach Signify. Firma zatrudnia w Łodzi ponad 220 ekspertów i świadczy usługi finansowe, zakupowe, technologiczne oraz usługi związane z nieruchomościami dla organizacji biznesowych Signify, głównie z Europy i Ameryk.

Biura Signify mieszczą się na dwóch piętrach biurowca. Przestrzeń biurowa jest nowocześnie zaaranżowana i bardzo funkcjonalna. W biurze zastosowano rozwiązania oświetleniowe Signify takie jak UV-C, NatureConnect, InterAct Office, 3D printed luminaires czy Trulifi technology.

Polska zajmuje wyjątkowe miejsce na światowej mapie Signify. Posiadamy biura w Łodzi, Warszawie (gdzie mieści się centrala regionu Signify Europe East) oraz najpotężniejszy hub produkcyjny firmy z zapleczem administracyjno-inżynieryjnym w Pile, Kętrzynie oraz Bielsko Białej. Łącznie w Polsce zatrudnionych jest ponad pięć tysięcy niesamowitych osób, które przyczyniają się do rozwoju całej firmy. Naszym celem jest uwolnić niezwykłe możliwości światła, aby życie było jaśniejsze, a świat lepszy. To właśnie dlatego Signify nieustannie koncentruje się na innowacjach i przekraczaniu granic możliwości oświetlenia. Firma rozwija zaawansowane rozwiązania oświetleniowe, które mają pozytywny wpływ na życie ludzi i otaczający nas świat, czego dowodem jest prawie 20 tysięcy posiadanych patentów – powiedział Tomasz Książek, dyrektor generalny Signify Poland and EE.

RE

Zapisz się na bezpłatny newsletter