Pomoc dla klientów, którzy nie zdążyli skorzystać z Mojego Prądu

08/12/2020

Columbus Energy S.A. oferuje pomoc klientom, którzy z powodu przedwczesnego zakończenia programu Mój Prąd mogą nie otrzymać dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej.

  • Budżet programu Mój Prąd został wyczerpany.
  • Spółka Columbus Energy uruchomiła program „Bilet do przyszłości” ze wsparciem 5000 zł, jak w Moim Prądzie.
  • Łączna kwota premii dla klientów Columbusa to 50 mln zł.

Wnioskodawcy zostali pozbawieni możliwości otrzymania dotacji w Moim Prądzie

Niespełna dwa tygodnie przed planowanym terminem zakończył się nabór wniosków do programu Mój Prąd. Jak poinformowały Ministerstwo Klimatu i Środowiska oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, decyzja o zamknięciu naboru została spowodowana wyczerpaniem alokacji środków. Ostatnie wnioski można było składać przez formularz zgłoszeniowy do 6 grudnia br. włącznie. Z danych NFOŚiGW wynika, że ok. 10 tys. klientów zostanie pozbawionych możliwości uzyskania dofinansowania z tegorocznej edycji programu Mój Prąd.

Program premiowy na zakup instalacji fotowoltaicznych

Firma Columbus uruchomiła specjalny program pod hasłem „Bilet do przyszłości”, w ramach którego każdy klient Columbus otrzyma wsparcie w wysokości 5000 zł do wykorzystania na produkty i usługi spółki. Łączna kwota premii to 50 mln zł. Aby zdobyć „Bilet do przyszłości”, wystarczy podpisać umowę z Columbus na zakup fotowoltaiki jeszcze w tym roku.

„Bilet do przyszłości” będzie można wykorzystać na obniżenie ceny zakupu kolejnych produktów i usług z oferty Columbus, czyli magazynów energii czy pomp ciepła. Karta ma określony termin ważności do końca roku.

Dodatkowo, Columbus uruchomił specjalną infolinię, która jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-21:00, pod numerem telefonu 22 113 45 43, a konsultanci firmy udzielają szczegółowych informacji i porad w zakresie złożonych wniosków o dotacje, podpisanych umów oraz warunków uzyskania „Biletu do przyszłości”.

Powstała również dedykowana strona internetowa, na której można zapoznać się ze szczegółami oferty: www.columbushome.pl

RE

Zapisz się na bezpłatny newsletter