ETI Polam przekazuje szpitalowi sprzęt medyczny

20/04/2020
siedziba ETI Polam w Pułtusku

Dwa kolejne łóżka do stanowisk respiratorowych zasilą oddział intensywnej opieki medycznej Szpitala Powiatowego w Pułtusku. Fundatorem specjalistycznego sprzętu jest ETI Polam Sp. z o.o.

Rośnie liczba zakażonych i chorych. Jako firma z Pułtuska chcemy wspomóc służbę medyczną, która stoi na pierwszej linii frontu codziennie podejmując trudne decyzje, kładąc na szali obowiązek zawodowy, zdrowie własne i swoich bliskich. ETI Polam również aktywnie włączyło się w walkę z koronawirusem. Dziś podejmujemy kolejne kroki w celu ochrony zdrowia pracowników, klientów, usługodawców. Życzę dużo siły i wytrwałości pracownikom medycznym. Wasza odwaga jest piękna. To walka, którą wspólnie wygramy! – powiedział Boštjan Leban, prezes zarządu ETI Polam Sp. z o.o.

Przekazane przez ETI Polam Sp. z o.o. do walki z koronawirusem specjalistyczne łóżka wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem spełniają najwyższe światowe standardy wymagane do stanowisk respiratorowych. Trafią one na oddział intensywnej opieki medycznej i z pewnością przydadzą się w Szpitalu Pułtuskim nie tylko w walce z koronawirusem, ale również, jak to wszystko się już uspokoi i wrócimy do codziennego życia, do normalnego funkcjonowania oddziału.

Zakupiony przez ETI Polam Sp. z o.o. sprzęt ma zapewnić fachową obsługę i stanowi integralną część całego zespołu narzędzi do walki o życie ludzi w najcięższym stanie.

Wartość specjalistycznych łóżek to ponad 12 tys. zł.

Z tego miejsca chcielibyśmy życzyć Państwu dużo zdrowia i szybkiego powrotu do normalności.

ETI Polam Sp. z o.o.

ETI Polam jest producentem aparatury elektrotechnicznej. Fabryka znajduje się w Pułtusku. Spółka jest własnością słoweńskiej firmy ETI ELEKTROELEMENT d.o.o.

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter