Euler Hermes zmienił się w Allianz Trade

29/03/2022

Euler Hermes, światowy lider ubezpieczeń należności handlowych, przekształcił się w Allianz Trade.

Od ponad 100 lat Euler Hermes zapewnia firmom różnej wielkości wydajne i skuteczne narzędzia do rozszerzania działalności i ochrony ich majątku dzięki ubezpieczeniom kredytu kupieckiego i gwarancjom kontraktowym. Działa w 52 krajach i zatrudnia ponad 5500 osób.

Jesteśmy teraz Allianz Trade. Co to oznacza dla naszej spółki i pracowników? Jedno słowo: więcej. Więcej globalnych kompetencji i wiedzy, które inspirować będą więcej lokalnych rozwiązań. Więcej ufności w przyszłość i większe możliwości wspierania rozwoju firm. Więcej zdolności przewidywania i usług dostosowanych do potrzeb klienta. Większe możliwości w jeszcze lepszym nadążaniu za zmianami technologicznymi. Większa rozpoznawalność pozwalająca przyciągać nowe talenty i więcej możliwości w zakresie rozwoju zawodowego naszych pracowników mówi Clarisse Kopff, CEO Allianz Trade.

Euler Hermes był członkiem Grupy Allianz od 2018 roku.

W branży elektrotechnicznej Euler Hermes znany jest z analiz segmentów: hurtowego oraz producenckiego. Od 2007 roku współpracuje z SHE – związkiem zrzeszającym największych dystrybutorów artykułów elektrycznych. Szefem działu analiz branżowych jest Michał Modrzejewski.

Zobacz także: Konwencja Rynku Elektrotechnicznego SHE 2022

RE

Zapisz się na bezpłatny newsletter