Konwencja Rynku Elektrotechnicznego SHE 2023

27/02/2023
Konwencja SHE 2023

Konwencja Rynku Elektrotechnicznego, 25 maja 2023 r., hotel Holiday Inn, Józefów pod Warszawą

Tradycyjne, coroczne spotkanie branży elektrotechnicznej Konwencja SHE odbędzie się 25 maja 2023 r., w hotelu Holiday Inn w Józefowie koło Warszawy. To 13. edycja tego ważnego wydarzenia dla producentów i dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych.

Organizator przygotował wykłady odpowiadające na wiele pytań. Najważniejsze z nich związane są z transformacją energetyczną: jak szybko uda się dostosować infrastrukturę, które źródła energii będą najlepsze dla naszej gospodarki i poszczególnych przedsiębiorstw? Jaka będzie rola profesjonalnego handlu hurtowego i potrzeby firm wykonawczych?
Będą również tematy ekonomiczne, związane z gospodarką, rynkiem budownictwa, digitalizacją, zarządzaniem oraz podsumowanie wyników branży.

Po części oficjalnej odbędzie się kolacja, która również będzie czasem na ożywione dyskusje i wymianę poglądów – tak było w ubiegłych latach i tak zapewne będzie w tym roku.

Dzień wcześniej, czyli 24 maja, organizator zaprasza na wieczornego grilla w niezobowiązującej, piknikowej atmosferze. Jeśli zbierze się odpowiednia liczba zainteresowanych, zorganizowany zostanie mini turniej na polu golfowym (do zaznaczenia podczas rejestracji).

Organizatorem jest Związek Pracodawców Dystrybucji Elektrotechniki SHE. W tym roku SHE obchodzi 16-lecie istnienia. Związek grupuje zdecydowaną większość dystrybutorów działających na polskim rynku elektrotechniki.

Zapisy kończą się 11 maja

Na wszystkie pytania związane z Konwencją SHE odpowiada Tomasz Boruc, dyrektor zarządzający: tomasz.boruc@she.org.pl, tel. 510 277 777

RE

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter