Czas na Konwencję SHE: 12. Konwencja Rynku Elektrotechnicznego 2022

24/03/2022
Konwencja SHE 2022

Konwencja Rynku Elektrotechnicznego, 25 maja 2022 r., Warszawa, hotel Double Tree by Hilton

Po trzyletniej przerwie, wbrew trudnej sytuacji międzynarodowej, powraca Konwencja SHE. Wydarzenie odbędzie się w środę, 25 maja 2022 r., w Warszawie, w hotelu Double Tree by Hilton przy ul. Skalnicowej. To 12. edycja spotkania branży elektrotechnicznej.

W konferencyjnej części Konwencji wysłuchamy wykładu prof. Agnieszki Chłoń-Domińczak na temat demografii. Wystąpią: prof. Konrad Świrski z prezentacją na temat polityki energetycznej oraz dr Paweł Zaręba, ekspert energetyki jądrowej. Następnie Robert Jeszke wyjaśni, o co chodzi ze świadectwami CO2 i ETSami.

Stałymi punktami programu będą: rynek budowlany (Spectis), kondycja finansowa firm (Euler-Hermes), sytuacja na rynku hurtowym, cyfryzacja. Będzie czas na dyskusję o trendach i wyzwaniach dla branży elektrycznej.

Po części oficjalnej odbędzie się kolacja – to czas na ożywione dyskusje i wymianę poglądów.

W tym roku SHE obchodzi 15-lecie istnienia. Związek grupuje zdecydowaną większość dystrybutorów działających na polskim rynku elektrotechniki.

Na wszystkie pytania związane z Konwencją SHE odpowiada Tomasz Boruc, dyrektor zarządzający: tomasz.boruc@she.org.pl, tel. 510 277 777

RE

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter