Polski producent kabli i przewodów otrzymał Laur Jakości

31/05/2024
Nagroda Laur Jakości dla firmy Manex

Laur Jakości – Nagroda od PIGE za jakość produktów

Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki rozstrzygnęła konkurs na najlepszą firmę branży elektrotechnicznej. Była to czwarta edycja konkursu Laur Jakości Polskiego Przemysłu Elektrotechnicznego.

Ideą konkursu PIGE jest wyłonienie liderów jakości oraz promowanie ich oferty i działalności. Konkurs skierowany jest do firm z przewagą polskiego kapitału, dla których nadrzędną ideą jest dbałość o jakość swoich produktów, usług oraz wdrożonych standardów zarządzania.

Czwarta edycja konkursu

Laur Jakości za 2023 rok otrzymała firma MANEX.

Uroczyste wręczenie nastąpiło 6 czerwca 2024 roku podczas Walnego Zgromadzenia PIGE w Łebie.

Prezes Manex odbiera Laur Jakości od PIGE
Wręczenie nagrody Laur Jakości dla firmy MANEX. Od lewej: Janusz Nowastowski (wiceprezes PIGE), Janusz Nowak (prezes MANEX) i Marek Wajszczyk (prezes PIGE).

MANEX to polski producent kabli i przewodów. Zakład Produkcji Kabli w Jaworznie wytwarza ponad 300 typowymiarów kabli i przewodów w szerokiej gamie kolorów w izolacjach z tworzyw PVC, PE, PP, TPE i bezhalogenowych. Ponad 70% produkcji stanowią przewody dla przemysłu motoryzacyjnego oraz taboru kolejowego. Produkuje się również szeroką gamę przewodów instalacyjnych i energetycznych dla budownictwa i przemysłu elektromaszynowego, jak również przewody uziemiające i zwierające, przewody używane w telekomunikacji i informatyce, przewody do sprzętu gospodarstwa domowego, specjalne przewody do pomp głębinowych oraz przewody nietypowe według indywidualnych zamówień naszych odbiorców.

Zbigniew Kuna, prezes Hensel Polska

Firma stworzona z jakości produktów i wsparcia sprzedaży

Wywiad ze Zbigniewem Kuną, dyrektorem zarządzającym Hensel Polska Sp. z o.o., z okazji 30-lecia firmy w Polsce

Dotychczasowi laureaci: AKS Zielonka, Elektra i Simech.

RE

Zapisz się na bezpłatny newsletter