Oprawy oświetlenia awaryjnego o niewielkich rozmiarach

10/01/2020
oświetlenie awaryjne Beghelli

Oprawy awaryjne swoim kształtem i wielkością często zaburzają estetykę architektonicznych wnętrz. Modulo LED od Beghelli odpowiada na potrzeby minimalistycznych i nowoczesnych miejsc, w których oprócz wysokiej jakości oświetlanej przestrzeni równie ważny jest design montowanych urządzeń.

Modulo LED włoskiego producenta Beghelli to niezależna oprawa oświetlenia awaryjnego, która może zostać wmontowana w oprawy oświetlenia podstawowego.

Zminiaturyzowana oprawa Beghelli, wyposażona w odpowiednie akcesoria, może zostać zamontowana w zwykłych, konwencjonalnych urządzeniach oświetleniowych. Pomimo niewielkich rozmiarów zapewnia optymalne parametry w przypadku zaniku napięcia, a także jest niewidoczna, dzięki czemu można ją łatwo wpasować w wystrój każdego wnętrza.

Zobacz także: Oświetlenie awaryjne może być estetyczne

Modulo LED uruchamia się po odcięciu napięcia głównego i oświetla drogę ewakuacyjną, strefę otwartą lub strefę wysokiego ryzyka. Uniwersalność oprawy kryje się w komplecie specjalistycznych soczewek, dołączanych do każdego urządzenia i stosowanie ich w zależności od potrzeb i miejsca instalacji.

Jedna oprawa Modulo LED zapewnia natężenie >1lx w osi drogi ewakuacyjnej, której długość może wynosić nawet powyżej 20m.

Zastosowanie w Modulo LED innowacyjnego akumulatora z serii Titanat daje możliwość wyboru:

  • 8-godzinnego czasu autonomii,
  • pracy oprawy w zakresie temperatur od -20°C do +50°C,
  • 10-letnią żywotność urządzenia.

Rozwiązanie posiada dopuszczenie CNBOP.

www.beghelli.pl

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter