Kompaktowy i lekki naświetlacz LED do zastosowań profesjonalnych

16/06/2020
naświetlacz magnum Lena Lighting

Rodzina lamp MAGNUM FUTURE LED firmy Lena Lighting powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania, zapewniające profesjonalne oświetlenie najróżnorodniejszych miejsc pracy.

Już od wielu lat cieszy się uznaniem klientów, nawet tych bardzo wymagających z rynku skandynawskiego czy niemieckiego. Lampy te zostały zaprojektowane przez konstruktorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu oświetlenia roboczego. Dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym, wielu przydatnym funkcjom oraz licznym akcesoriom można je z powodzeniem stosować wszędzie, gdzie potrzebne jest mocne oświetlenie, wytrzymała konstrukcja o długiej żywotności oraz liczne usprawnienia ułatwiające pracę.

W ofercie Leny Lighting pojawił się nowy produkt z rodziny MAGNUM FUTURE LED – najmniejszy  i najbardziej kompaktowy z  naświetlaczy do zastosowań profesjonalnych – kompatybilny z systemem Bosch Professional 18V – MAGNUM FUTURE LED XS. Zasilanie lampy ustandaryzowanym akumulatorem firmy Bosch, który współpracuje również z innymi narzędziami elektrotechnicznymi marki Bosch typu, wiertarka, szlifierka itp. sprawia, że użytkownik nie musi posiadać do każdego z tych produktów osobnego akumulatora.

Bezprzewodowy naświetlacz MAGNUM FUTURE LED XS zapewnia równomierne i stabilne oświetlenie  kierunkowe. Znajduje zastosowanie jako lampa robocza do oświetlania miejsca pracy, warsztatu, garażu.

Wyposażona jest w antyodblaskowy klosz, który przepuszcza, pomimo matowej powierzchni, 80% światła emitowanego przez diody.

Za pomocą czterostopniowego włącznika umożliwia dostosowanie strumienia świetlnego: 200 lm; 750 lm; 1500 lm; 2300 lm.

Mały rozmiar i kompaktowa  konstrukcja sprawiają, że jest wygodny w transporcie.

Magnum Future LED XS BOSCH, poza wersją  podstawową, dostępny jest także w zestawie z pojemnym, markowym i wytrzymałym akumulatorem, a także ładowarką.

Zalety naświetlacza Magnum Future LED XS BOSCH

Kompaktowy i lekki naświetlacz LED do zastosowań profesjonalnych zapewnia równomierne i stabilne oświetlenie kierunkowe miejsca pracy, warsztatu czy garażu.

  • Kompatybilny z systemem Bosch Professional 18 V
  • Doskonała jakość za rozsądną cenę
  • Odporny korpus i klosz z mrożonego PC ze stabilizatorem UV
  • Matryca soczewkowa kształtująca optymalny rozsył
  • Włącznik z 4-stopniową regulacją strumienia
  • Montaż na statywie Future Stand
  • Mały gabaryt, nowoczesny design, wygoda przenoszenia i transportu

Więcej na lenalighting.pl

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter