Jak chronić instalacje fotowoltaiczne w nowoczesnym budownictwie?

08/09/2021
ochrona instalacji fotowoltaicznych katalog Jean Mueller i Citel

Firma JEAN MUELLER POLSKA opracowała publikację na temat ochrony instalacji fotowoltaicznych w nowoczesnym budownictwie.

Firma zwraca uwagę na uwagę na potrzebę bezpieczeństwa, czyli zastosowania w instalacjach elektrycznych niskiego napięcia urządzeń najwyższej jakości. W katalogu znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  • Czy, jak i gdzie umieścić ogranicznik przepięć AC i DC w instalacji elektrycznej? 
  • Jakie zalety daje użytkownikowi coraz bardziej popularna technologia VG stosowana w ogranicznikach przepięć?

Oprócz zagadnień związanych z fotowoltaiką, w katalogu można również znaleźć rozwiązania ochrony przeciwprzepięciowej dla oświetlenia LED oraz elektromobilności.

Proponowany dobór zabezpieczeń został opracowany w oparciu o produkty firm JEAN MÜLLER oraz CITEL.

Po większą dawkę wiedzy zapraszamy na stronę: Ochrona instalacji fotowoltaicznych w nowoczesnym budownictwie – Jean Mueller

KATALOG Ochrona instalacji fotowoltaicznych w nowoczesnym budownictwie

Firma JEAN MUELLER POLSKA została założona w 2001 roku jako spółka z o.o. przez niemiecką firmę JEAN MÜLLER, jednego z czołowych światowych producentów szafek, zacisków kablowych, listew i rozłączników bezpiecznikowych. Firma oferuje bardzo szeroką gamę obudów, aparatów i urządzeń do budowy złącz pomiarowych i kablowo-rozdzielczych oraz różnego typu rozdzielnic niskiego napięcia. W ofercie znajduje się także ponad 40 tysięcy typów wkładek topikowych. Główni partnerzy to: Jean Müller, Citel, Frako, ETI, Lumel, Mersen.
Biuro i magazyn JEAN MUELLER POLSKA znajdują się w Warszawie.  

Zapisz się na bezpłatny newsletter