Połączenie inteligencji i trwałości w oprawie przemysłowej

09/01/2019
oprawa przemysłowa Beghelli

Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz agresywne czynniki chemiczne to wymagania dla opraw przemysłowych. Zaletą jest także wyposażenie opraw w system „end cap”, który umożliwia szybki dostęp do jej wnętrza, gdzie znajduje się całe okablowanie, bez konieczności jej demontażu poszczególnych elementów oprawy. Dzięki temu użytkownik jest w stanie szybko i bez problemu podłączyć dodatkowe akcesoria, takie jak inteligentny czujnik światła lub moduł awaryjny LED.

Seria Acciaio Eco LED marki Beghelli odpowiada na zapotrzebowanie rynku na profesjonalnie zaprojektowaną oprawę przemysłową, przeznaczoną do obszarów o agresywnych warunkach pracy. Swoje zastosowanie znajdzie w miejscach o podwyższonym ryzyku wybuchu, związanym z obecnością w powietrzu gazów lub pyłów palnych.

Acciaio Eco LED spełnia wymagania dyrektywy ATEX 2014/34/UE i z powodzeniem może być montowana w obiektach przemysłowych, magazynach, garażach, liniach produkcyjnych czy supermarketach.

Oprawy z serii Acciaio Eco LED mogą współpracować ze statecznikiem typu SmartDriver, który umożliwia inteligentne sterowanie oświetleniem, a tym samym pozwala zoptymalizować czy zmniejszyć zużycie energii elektrycznej lub koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej.

Przeczytaj porady eksperta Zarządzanie energią w halach przemysłowych – gdzie szukać oszczędności?

Każda z serii opraw Acciaio Eco LED posiada atest PZH. Dzięki temu gama zastosowań staje się jeszcze szersza. Daje to możliwość montażu w przemyśle spożywczym lub w placówkach opieki medycznej.

Źródło: BEGHELLI

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter