Włoska marka fotowoltaiczna w Polsce

25/06/2020
Peimar fabryka paneli fotowoltaicznych

PEIMAR to firma z 12-letnim doświadczeniem w sektorze energii odnawialnej. Od samego początku istnienia firma zajmowała się inżynierią odnawialnych źródeł energii i od kilku lat ewoluuje specjalizując się w produkcji wysokowydajnych paneli fotowoltaicznych.

Fabryka modułów PV marki PEIMAR znajduje się w Włoszech, w miejscowości Brescia. Rocznie produkuje się tutaj panele o łącznej mocy 350MW.

Dzięki zespołowi ekspertów i dużemu centrum badawczo-rozwojowemu świadczącemu usługi projektowania i doradztwa w międzynarodowych projektach przemysłowych, włoski producent nawiązał współpracę z ekspertami z branży fotowoltaicznej, której efektem są wysokiej jakości panele słoneczne.

Panele PEIMAR to przede wszystkim długa gwarancja oraz niezawodność dostaw. Dzięki temu europejski dostawca zyskuje na znaczeniu w branży energii słonecznej.

Wartością dodaną europejskiej produkcji jest pewność dostaw, szybkość i wydajność działania, solidna komunikacja z producentem, a przede wszystkim produkcja oparta na wiedzy inżynierskiej oraz komponentach europejskich.

W pełni wspieramy lokalną produkcję europejską, która przynosi korzyści naszym regionalnym gospodarkom – mówi Marco Casale, właściciel PEIMAR.

Sieciowe panele fotowoltaiczne PEIMAR zawierają kilka linii o różnych charakterystykach. Dokładna kontrola jakości umożliwia osiągnięcie najwyższych standardów wydajności i niezawodności, które gwarantują dodatnią tolerancję mocy i wysoką wydajność, nawet w warunkach słabego oświetlenia, a także wysokiej odporności na warunki atmosferyczne, takie jak grad, obciążenia śniegiem i wiatr.

PEIMAR oferuje także szeroką gamę falowników dla instalacji domowych, komercyjnych i przemysłowych. Są niezwykle łatwe w instalacji i konfiguracji. Łączą doskonały stosunek jakości do ceny z wysoką wydajnością. Moduł Wi-Fi i bezpłatna aplikacja umożliwiają dostęp do najważniejszych danych, wartości i wydajności zainstalowanego falownika.

www.peimar.com

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter