Gdzie można kupić produkty Relpolu?

09/04/2020

Relpol uruchomił na swojej stronie internetowej moduł, który wskazuje dostępność produktów firmy.

Radar Produktów informuje, gdzie, poza firmą Relpol, można kupić poszukiwany produkt.

„Kiedy planowaliśmy uruchomienie radaru, nie wiedzieliśmy, że jego premiera zbiegnie się z tak trudnym czasem, ale też właśnie w tym okresie może okazać się bardzo pomocnym narzędziem” – napisała firma na LinkedIn-ie.

Zobacz także: Największe hurtownie elektrotechniczne

W celu znalezienia dystrybutora konkretnego produktu, należy wpisać indeks lub fragment nazwy produktu, można też wyszukać ulubionego dystrybutora lub miejscowość, a Radar poda potrzebne informacje.

Radar jest w pełni interaktywny – po wybraniu preferowanego produktu i klikając na wybraną miejscowość lub przypisaną pinezkę, na mapie powyżej pokaże się wizytówka wybranej firmy wraz z lokalizacją lub przekierowaniem do sklepu internetowego. Z tego poziomu można również sprawdzić parametry produktu klikając w nazwę produktu na górnej belce, zostaniemy przekierowani do karty produktu, w której znajdują się wszystkie informacje przypisane do produktu np. karta katalogowa certyfikaty, modele 2D i 3D oraz lista pozostałych produktów w danej grupie.

Zobacz, jak to działa: Radar Produktów Relpol

Zasięg radaru produktów będzie się powiększał. Aktualnie Relpol pracuje nad kolejnymi wdrożeniami.

Relpol SA jest polskim producentem przekaźników. Firma istnieje od 1958 r. Od 1996 r. akcje spółki są notowane na GPW w Warszawie.

RE

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter