System oświetleniowy SHIFT. Wolność w każdym ruchu

04/11/2022
WLD system oświetleniowy SHIFT

Zobacz film i poznaj nowatorski system oświetleniowy SHIFT pod marką Wojnarowski Lighting Design.

11 października 2022 r. miała miejsce premiera filmu SYSTEM SHIFT i jego publikacja w sieci, wyprodukowanego przez firmę Wojnarowscy oraz agencję zewnętrzną. To kolejna, nowoczesna reklama, która już cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów i odwiedzających naszą stronę.

system oświetleniowy SHIFT WLD

Zaskakujący. Nowoczesny. Film pokazujący swobodę aranżacji oświetlenia.
SYSTEM SHIFT. WOLNOŚĆ W KAŻDYM RUCHU

Zobacz film

Wyjątkowy system oświetleniowy w atrakcyjnej cenie

Promowany pod marką Wojnarowski Lighting Design, SYSTEM SHIFT to nowatorskie rozwiązanie oświetleniowe, zbudowane na wąskim szynoprzewodzie zasilanym bezpiecznym napięciem 48V, który pozwala na dowolne rozmieszczenie lamp w obrębie szyny. Click & Shift, czyli szybka instalacja opraw na „click” i możliwość ich błyskawicznego przesuwania „shift”.

SYSTEM SHIFT jest przeznaczony dla każdego, kto ceni sobie możliwość zmiany i aranżacji oświetlenia, długoletnią gwarancję (5 lat), a także dobrą cenę produktu.

Więcej informacji na temat systemu SHIFT znajdziecie Państwo na dedykowanej stronie produktowej. Tam też do zobaczenia film i making of z planu:

https://www.spectrumled.pl/landing/SYSTEM_SHIFT/PL/

Nowoczesna komunikacja z klientem – filmy WOJNAROWSCY

To już trzecia produkcja filmowa firmy Wojnarowscy. Pierwszy film dotyczy opraw liniowych klasy premium ALLDAY INSPIRE. Drugi prezentuje markę Spectrum SMART: produkty oraz aplikację mobilną do sterowania inteligentnym oświetleniem.

WOJNAROWSCY

Zapisz się na bezpłatny newsletter