Intersolar przesunięty na przyszły rok

06/04/2020
teren targowy Intersolar w Monachium

Intersolar nie odbędzie się w tym roku. Targi wraz z wydarzeniami towarzyszącymi zaplanowane były na 16-19 czerwca 2020 r. Jednak organizator uznał, że jedynym realnym terminem jest przyszły rok.

Ze względu na rosnące rozprzestrzenianie się koronawirusa na całym świecie oraz w odpowiedzi na zalecenia rządu niemieckiego organizatorzy targów przemysłu solarnego Intersolar w Monachium postanowili przenieść imprezę na przyszły rok: 21-23 lipca 2021 r.

Decyzja została podjęta w ścisłej współpracy z wystawcami i międzynarodowymi stowarzyszeniami branżowymi.

Na razie organizatorzy planują przeniesienie niektórych wydarzeń do internetu. Nagrody targowe zostaną zaprezentowane online. W ciągu roku pojawią się narzędzia do komunikacji z rynkiem.

Czytaj także: Informacja od organizatora targów Intersolar

Intersolar Europe to wiodąca na świecie wystawa dla branży solarnej, która co roku odbywa się w centrum wystawowym w Monachium w Niemczech. Wystawa i konferencja poświęcone są zarówno zagadnieniom z zakresu fotowoltaiki, technologii termicznej energii słonecznej, elektrowni słonecznych, jak i infrastruktury sieci oraz rozwiązań w zakresie integracji energii odnawialnej. Od momentu założenia ponad 28 lat temu Intersolar stał się najważniejszą platformą branżową dla producentów, dostawców, dystrybutorów, usługodawców i partnerów branży energii słonecznej.

RE

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter