Light & Building dopiero za dwa lata. Organizator zrezygnował z tegorocznego terminu

06/05/2020
tereny targowe LB20

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na świecie, organizator targów Light + Building postanowił przełożyć imprezę na 2022 rok.

Targi Light + Building odbędą się we Frankfurcie nad Menem w dniach 13-18 marca 2022 r.

W tym roku targi miały odbyć w terminie 8-13 marca. Rozwój epidemii koronawirusa wymusił decyzję o przesunięciu imprezy na jesień: 27 września – do 2 października 2020 r. Po ponownym rozpatrzeniu sytuacji okazało się, że najlepiej będzie przełożyć Light + Building na 2022 rok.

„Obecne przepisy, w połączeniu z ogólnoświatowymi ograniczeniami dotyczącymi podróży i potencjalnym zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia, uniemożliwiają zorganizowanie targów Light + Building w 2020 r. Wszyscy są myślami gdzie indziej, a dystans społeczny nie jest odpowiedni na targi” – czytamy w komunikacie.

Decyzję tę popierają niemieckie organizacje branżowe: ZVEI i ZVEH.

Nowy termin targów Light + Building 2022

Light + Building to najważniejsze wydarzenie w branży oświetlenia, elektrotechniki i automatyki budynkowej. Nie ma wątpliwości, że biznes potrzebuje tej imprezy. Jednak zdrowie jest najważniejsze. Dlatego organizator postanowił przesunąć targi na termin od 13 do 18 marca 2022 r.

RE

Fot. L+B

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter