Targi oświetleniowe w Las Vegas w sieci Light + Building

26/02/2024
sala konferencyjna Light + Building

Messe Frankfurt, organizator targów Light + Building, poszerza portfolio w USA i nabywa udziały w LightFair.

Messe Frankfurt poszerza swoją działalność w USA. Imprezy oświetleniowe LightFair w Las Vegas i Nowym Jorku będą częścią międzynarodowej sieci Light + Building. Oznacza to, że Messe Frankfurt będzie organizatorem pięciodniowych targów wraz z towarzyszącą im konferencją, we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Projektantów Oświetlenia (IALD) i Towarzystwem Inżynierii Iluminacyjnej (IES).

Kolejna edycja targów oświetleniowych LightFair odbędzie się w Las Vegas Convention Center w dniach 4-8 maja 2025 r.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych partnerów IALD i IES w Ameryce Północnej oraz doświadczeniu Messe Frankfurt jako organizatora wiodących międzynarodowych targów technologii oświetleniowej i budowlanej, stworzymy znaczącą imprezę dla branży oświetleniowej w USA – powiedział Wolfgang Marzin, prezes i dyrektor generalny Messe Frankfurt.

Z udziałem ponad 500 wystawców i tysięcy uczestników, LightFair jest największym wydarzeniem poświęconym oświetleniu architektonicznemu i komercyjnemu w Ameryce Północnej. Koncentrując się innowacjach, networkingu i szkoleniach, LightFair wyznacza nowe standardy w zakresie projektowania oświetlenia i innowacyjnych technologii oświetleniowych w Stanach Zjednoczonych.

Współpraca z LightFair zwiększa międzynarodową sieć imprez pod szyldem Light + Building do trzynastu wydarzeń na całym świecie. Messe Frankfurt jest reprezentowane na rozwijających się rynkach Azji, Ameryki Południowej i Bliskiego Wschodu poprzez targi oświetlenia i technologii budowlanej.

Flagową imprezą Messe Frankfurt są targi Light + Building, które odbywają się co dwa lata we Frankfurcie nad Menem. W tym roku w dniach 3-8 marca.

RE, fot. Messe Frankfurt

Zapisz się na bezpłatny newsletter