POLSKA GRUPA FOTOWOLTAICZNA: współpraca w zakresie usług OZE

13/04/2023

Zarząd PGF Polska Grupa Fotowoltaiczna S.A. informuje, iż 13 marca 2023 r. doszło do podpisania umowy z CBRE GWS Sp. z o.o., określającej zakres współpracy w przedmiocie realizacji usług związanych z OZE.

Intencją stron jest wspólne świadczenie usług oraz przygotowanie kompleksowych rozwiązań dla klientów CBRE GWS i PGF w zakresie pozyskiwania i magazynowania energii z OZE, w szczególności energii z fotowoltaiki oraz energii w postaci wodoru. Ponadto Strony planują świadczyć usługi doradcze, projektowe i wdrożeniowe w zakresie dekarbonizacji i zero emisyjności dla przedsiębiorstw i sektora energetycznego.

W ramach podpisanej umowy strony dodatkowo planują wspólne organizowanie konferencji naukowych i szkoleniowych oraz przygotowanie wspólnych projektów badawczych, wydawniczych i kulturalnych lub innych działań promocyjnych w zakresie szeroko rozumianej ekologii, poszanowania energii oraz OZE i technologii wodorowych.

CBRE jest jedną z trzech działających w Polsce spółek CBRE, należących do amerykańskiego giganta CBRE Group, Inc. CBRE GWS zapewnia klientom wsparcie w obszarach Facilities Management, Principal Contracting and Project Management oraz Energy and Sustainability. Firma świadczy usługi utrzymania nieruchomości, zarządzanie infrastrukturą, generalnego wykonawstwa oraz zarządzania projektem w środowisku krajowym i międzynarodowym.

RE, ESPI

array(3) {
  [0]=>
  int(69682)
  [1]=>
  int(68308)
  [2]=>
  int(70005)
}
Zapisz się na bezpłatny newsletter