Elektrometal Energetyka zwiększy produkcję dzięki nowej siedzibie

19/08/2021
siedziba Elektrometal Energetyka

Firma Elektrometal Energetyka przeprowadziła się do nowej siedziby. Nowoczesne biuro, magazyn i hala, dogodna lokalizacja i dwukrotnie większe możliwości produkcyjne czekają na klientów pod nowym adresem w Warszawie.

Nowy adres firmy Elektrometal Energetyka SA to ulica Działkowej 67 w Warszawie. Tutaj znajduje się komfortowe, nowoczesne biuro o najwyższym standardzie. Zaletą jest również dogodna lokalizacja w pobliżu węzła Opacz przy trasie S2.

Dynamiczny rozwój i ciągły wzrost sprzedaży, które firma odnotowała w ostatnich latach, spowodował konieczność zwiększenia powierzchni produkcyjnej, magazynowej i biurowej. Dotychczas firma realizowała 400 pól rozdzielczych SN e²ALPHA, 300 szt. wyłączników próżniowych SN e²BRAVO i ponad 2 tys. szt. terminali zabezpieczeniowych e²TANGO w skali roku. W nowej siedzibie potencjał produkcyjny wzrośnie dwukrotnie. Dzięki temu firma będzie w stanie odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na urządzenia, stosowane w strategicznych obiektach elektroenergetycznych na rynku krajowym i zagranicznym.

Elektrometal Energetyka SA świadczy usługi w zakresie rozwiązań dla energetyki. Produkuje nowoczesne rozdzielnice SN, aparaturę łączeniową SN i cyfrowe terminale zabezpieczeniowe. Świadczy także bogate usługi pozwalające maksymalizować operatywność i minimalizować koszty. 

RE

Zapisz się na bezpłatny newsletter