Intuicyjny konfigurator oświetlenia. Nowość firmy Lena Lighting

23/01/2024
konfigurator oświetlenia Lena Lighting

Firma Lena Lighting stworzyła konfigurator oświetlenia, umożliwiający szybkie i łatwe dostosowanie linii świetlnych do indywidualnych wymagań. Użytkownicy mogą wybierać spośród sześciu różnych lamp producenta i precyzyjnie zaplanować ich rozlokowanie w pomieszczeniu. To rozwiązanie dla osób poszukujących intuicyjnych narzędzi do planowania przestrzeni.

Konfigurator oświetlenia od Lena Lighting to nowoczesne rozwiązanie, pozwalające na rozlokowanie lamp na planie pomieszczenia. W ten sposób użytkownik, który chce zamontować lampy Lena Lighting, może dokładnie opracować miejsca instalacji tak, aby odpowiadały jego indywidualnym potrzebom i preferencjom, a także by dokładnie doświetlały wybrany obszar.

Proces konfiguracji jest prosty i intuicyjny, ponieważ stworzenie szczegółowego schematu wnętrza pozwala na odpowiednie rozmieszczenie lamp na planie. Dwie płaszczyzny rzutu odzwierciedlają faktyczny rozkład produktów z różnych perspektyw, dzięki czemu użytkownik zyskuje wiedzę, gdzie zamontować lampy, aby jak najlepiej spełniały one swoje funkcje. Dodatkową opcją jest dobór akcesoriów, takich jak zwiesia i klosze, które system sugeruje automatycznie po przeniesieniu lamp na pole robocze.

Konfigurator oświetlenia jest niezwykle intuicyjny. Pierwszym krokiem jest stworzenie schematu pomieszczenia, do którego mają trafić lampy. Następnie określenie preferowanych parametrów lamp. Ostatni etap polega na przeniesieniu produktu na tak zwany obszar roboczy, aby zyskać dostęp do opcji kreowania linii świetlnych, korzystając z różnorodnych dostępnych łączników, w tym tych typu L, X, T a nawet V.

Nasz nowy konfigurator oświetlenia zapewnia szerokie możliwości rozlokowania produktów Lena Lighting w pomieszczeniu. Bardzo zależało nam na tym, by był on prosty w obsłudze, zapewniając komfort procesów personalizacyjnych na każdym poziomie użytkowania. Dzięki tego rodzaju rozwiązaniom klient jest w stanie stworzyć wnętrze w pełni odpowiadające na jego potrzeby. Niezwykle interesującą opcją jest łączenie pojedynczych produktów w znacznie bardziej złożone linie świetlne, o dowolnym układzie. Jesteśmy pewni, że narzędzie to zadowoli naszych odbiorców – mówi Dawid Wdowczyk, Digital Marketing Manager w Lena Lighting.

Konfigurator oświetlenia Lena Lighting, po zalogowaniu na bieżąco generuje informacje na temat cen wybranych komponentów. Dodatkowo użytkownik ma dostęp do panelu klienta, w którym może zarządzać swoimi projektami. Natomiast po zakończeniu konfiguracji, użytkownicy mogą skorzystać z funkcji skontaktowania się z obsługą klienta, wysyłając szczegółowe zapytanie ofertowe.

Użytkownicy mają do wyboru sześć linii lamp marki, między innymi Terrano oraz Baris 52 LED.

Link do programu: https://konfigurator.lenalighting.pl/creator/layout

RE, fot. Lena Lighting

Zapisz się na bezpłatny newsletter