Lena Lighting stawia na współpracę z architektami oświetlenia

16/06/2021
oświetlenie Lena Lighting nad stołem

Lena Lighting uruchomiła specjalny program profesjonalnego wsparcia i doradztwa przeznaczony dla architektów i projektantów oświetlenia. Firma stworzyła system współpracy, którego założeniem jest zapewnienie wsparcia i ułatwienie kooperacji z projektantami i architektami na każdym etapie ich pracy.

  • Wieloletnia współpraca Lena Lighting z architektami i projektantami oświetlenia zaowocowała powstaniem programu wspierającego projekty oświetleniowe.
  • W firmie Lena Lighting powołany został zespół ekspertów oraz rozbudowany dział obsługi, koordynujący współpracę na linii architekt/projektant-producent.

Światło jest jednym z najistotniejszych elementów koncepcji architektonicznej. Projektowanie oświetlenia jest niezwykle ważnym procesem, od którego wielu architektów zaczyna swoją pracę. Za pomocą światła podkreśla się sposób i sens funkcjonowania przestrzeni. Wieloletnia współpraca Lena Lighting z architektami i projektantami zaowocowała powstaniem programu, którego celem jest kompleksowe wspieranie projektów oświetleniowych poprzez doradztwo oraz prezentację wybranych produktów.

Udział w programie to gwarancja doboru oświetlenia zgodnie z oczekiwaniami architekta, jak również specjalistyczne doradztwo oraz system dogodnej prezentacji produktów. Chcemy maksymalnie ułatwić współpracę, stawiając na indywidualne podejście do każdego pomysłu oraz idei. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie, a architekt i projektant zostaną objęci kompleksową opieką przedstawiciela Lena Lighting, który skoordynuje współpracę na każdym jej etapie. Postawiliśmy na jakość i specjalistyczną wiedzę. Powołaliśmy zespół ekspertów, oferujących dostęp do tajników wiedzy o oświetleniu i najnowocześniejszych rozwiązań. Rozbudowaliśmy też zespół obsługi, by zapewnić maksimum satysfakcji ze współpracy. Powstała także specjalna podstrona na naszej stronie internetowejmówi Marzena Lesińska, pełnomocnik zarządu ds. marketingu z Lena Lighting.

Producent kompleksowych systemów oświetleniowych z Wielkopolski stawia na jakościowe rozwiązania, ułatwiające projektantom oraz architektom ich codzienną pracę. Program współpracy jest jednym z etapów w rozwoju tego obszaru. Producent nawiązał także współpracę z platformą BIMobject, gdzie udostępnił swoje portfolio produktowe.

Więcej informacji o programie współpracy na www.lenalighting.pl/produkty/40-oswietlenie-architektoniczne

Lena Lighting SA to polski producent rozwiązań oświetleniowych. Fabryka znajduje się w Środzie Wlkp. Firma zatrudnia 210 osób odpowiedzialnych za projekty, badania, wzornictwo, produkcję i obsługę klienta. Rocznie Lena Lighting produkuje ponad 2 500 000 lamp i wdraża 50 nowych wzorów. eksport obejmuje 70 krajów.
Spółka jest notowana na GPW w Warszawie.

Zobacz także: Wyniki przemysłu oświetleniowego

RE

Zamów prenumeratę Rynku Elektrycznego Przejdź do formularza

Zapisz się na bezpłatny newsletter