APANET: grant na rozwój bezprzewodowego systemu sterowania oświetleniem

23/08/2022

Zarząd APANET S.A. informuje, że w dniu 22 sierpnia 2022 r. do Apanet Green System sp. z o.o. (spółka zależna) wpłynęła wiadomość elektroniczna od Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego o uzyskaniu pozytywnej oceny merytorycznej w sprawie wniosku o grant do kwoty 135 000 zł.

Spółka zależna złożyła wniosek w czerwcu br. w ramach projektu „Bon na Innowacje 2022” wniosek o dofinansowanie na opracowanie przez jednostkę CBR prototypu wraz z dokumentacją techniczną nowego urządzenia kontrolno-sterującego oświetleniem ulicznym i drogowym, opartego o bezprzewodową transmisję danych.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z EFRR w ramach Działania 1.2C Regionalnego Programu Operacyjnego WD 2014-2020 i realizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. Emitent w kolejnym komunikacie poinformuje o podpisaniu umowy o udzielenie grantu.

Grant, który został uzyskany przez spółkę zależną jest istotny ze względu na aktualnie realizowaną strategię w zakresie rozwoju bezprzewodowego systemu sterowania oświetleniem ulic oraz wdrożenia nowych sterowników do szaf zasilających.

Zobacz także: Przemysł oświetleniowy w Polsce – raport

RE

array(3) {
  [0]=>
  int(62138)
  [1]=>
  int(63776)
  [2]=>
  int(55678)
}
Zapisz się na bezpłatny newsletter