MINUTOR ENERGIA: instalacja fotowoltaiczna dla Taurona

11/10/2022

Zarząd Minutor Energia S.A. informuje, iż 11.10.2022 r. zawarł z Tauron Nowe Technologie S.A. umowę na zaprojektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznej na rzecz klienta Tauron.

Cena ustalona jest na zasadach rynkowych.
Realizacja instalacji ma nastąpić w terminie 45 dni od daty zawarcia niniejszej umowy.
Na wykonaną instalację Minutor udzieli gwarancji na okres od 10 do 12 lat właściwej dla poszczególnych elementów instalacji.

Umowa może zostać rozwiązana przez każdą ze stron w konsekwencji jej niewykonywania przez drugą stronę. Umowa przewiduje również kary umowne związane z nieprawidłowym wykonywaniem tej umowy, ustalone na zasadach ogólnych tożsamych dla tego rodzaju umów.

Informacja o przedmiotowej umowie jest następstwem podpisanej 19 maja 2022 r. z Tauron umowy o współpracy w zakresie zlecania robót dotyczących budowy instalacji fotowoltaicznych.

Niniejsza umowa jest pierwszą realizacją w ramach współpracy z Tauronem. Tym samym po etapie składania ofert oraz negocjacji warunków spółka weszła w etap zawierania właściwych umów na realizację instalacji fotowoltaicznych. Ponadto zarząd wskazuje, iż trudniejszy rynek średnich i dużych instalacji powyżej 50 kW, wymaga znacznie dłuższych procesów decyzyjny po stronie końcowych inwestorów, niż w przypadku mniejszych inwestycji tj. do 50 kW.

RE, ESPI

array(3) {
  [0]=>
  int(65235)
  [1]=>
  int(63776)
  [2]=>
  int(47653)
}
Zapisz się na bezpłatny newsletter