Hermetyczne oprawy LED ze zintegrowanymi źródłami światła

tekst redakcyjny

tekst redakcyjny

tel. 22 743 00 70-71
re@rynekelektryczny.pl

  |  

Do oferty Kanlux weszły nowe modele popularnych opraw hermetycznych MAH. Tym razem jest to wersje ze zintegrowanymi źródłami światła LED SMD. Oprawy są połączeniem nowoczesnego kształtu i wyjątkowej wydajności. Dzięki zastosowaniu diod SMD, których trwałość szacowana jest na 30 000 h, jest to efektywne rozwiązanie, które pozwala na eksploatację opraw przez wiele lat. Technologia LED SMD wykorzystana w tym produkcie jako źródło światła sprawia, że nowa oprawa hermetyczna MAH ma strumień świetlny o wartości:

  •  2100lm dla oprawy 20W
  •  4200lm dla oprawy 40W
  •  5250lm dla oprawy 50W

Nowe MAH-y wyposażone są w system mocowania z regulacją punktu podwieszenia. Podłączenie zasilania nie wymaga otwierania klosza. Dzięki zespoleniu źródeł z płytą aluminiową, pełniącą rolę radiatora, oprawa zapewnia długotrwałe działanie bez konieczności wykonywania żadnych zabiegów konserwacyjnych.

Wysoka klasa szczelności IP65 sprawia, że oprawy MAH można montować w miejscach bezpośrednio narażonych na działanie czynników atmosferycznych. Dlatego też doskonale sprawdzają się jako oświetlenie tuneli, hal przemysłowych, garaży, pomieszczeń warsztatowych, wiat składowych, zadaszeń, magazynów, itp.

Kanlux

www.kanlux.pl

Udostępnij...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn